OKG

Monika

Banner - ZZ

faktor base noFaktor Base-NO

Faktor Base No-150g
Exkluzivní prášková směs pro přípravu nápoje s příjemnou ovocnou chutí pro celkové povzbuzení organismu

Účinky Faktor Base-NO

  • Posílení správné funkce imunitního a nervového systému- Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje psychickou aktivitu. Pomáhá udržovat správnou funkci imunitního systému, a to i během intenzivního fyzického výkonu a po něm.
  • Posílení vitality a energie-Vitamín C podporuje energetický metabolismus, pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Ibišek povzbuzuje organismus, dodává vitalitu a energii, pomáhá při únavě. Stimuluje mentální i fyzickou aktivitu, tlumí pocity „těžkých nohou“.
  • Podpora krvetvorby- Kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin a metabolismu homocysteinu. Pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, podporuje krvetvorbu, psychickou činnost a funkci imunitního systému.

Složení

Fruktóza 6,16 g, L-arginin hydrochlorid 4,20 g, rozpustná vláknina 1,40 g, L-citrulin 1,05 g, vit. C (kyselina L-askorbová) 770 mg (tj. 962 RVH*), ibiškový extrakt 420 mg, kyselina listová 420 mikro g (210 % RVH) v denní dávce 14g.

Dávkování

1 čajová lžička (cca 7g) rozpuštěná v cca 150 ml vlažné vody 2x denně

Zkušenosti s Faktor Base-NO

Již 2 hodiny po užití factorBase NO jsem cítila obrovskou úlevu těžkých a studených nohou a přestalo mě bolet koleno. Je to opravdu pecka, jak rychlý nástup má. Použila jsem i všechny ostatní produkty OKG, které celá rodina užíváme. S láskou a vděčností děkuji za tyto diamanty, které lidi uzdravují!!! Ivona Ch., Borek

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku. 

Tyto informace nebyly schváleny společností O.K.G., s.r.o., nejedná se o oficiální materiál společnosti.
 Zdravý život - Monika  © 2016