OKG

Monika

Banner - ZZ

MigrenOut

migreoutMigrenOut 60tlb.
 
MigrenOut je zcela nový originální doplněk stravy určený pro zklidnění bolestí hlavy různého typu, pro utlumení napětí v hlavě a pro udržování „čisté a jasné“ hlavy.
Unikátní receptura obsahuje suché extrakty ze 4 léčivých rostlin – kopretiny řimbaby, vrby bílé, pivoňky lékařské a zázvoru lékařského.
Ulevující, zklidňující a bolesti hlavy tlumící účinky jednotlivých rostlinných extraktů jsou doloženy v četných odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu poskytují i další příznivé zdravotní efekty.

Účinky MigrenOut
  • zklidnění hlavy při bolesti
  • celkové zklidnění organismu, uvolnění reklaxace
  • tlumení projevů menstruační cyklu, menopauzy a hormonální rovnováhy
  • posílené organismu, příznivý vliv na klouby
  • zmírňování potíží při cestování
  • posílení obranyschopnosti, posílení dýchacího systému
  • podpora trávicích funkcí, udržování normální glykémie
 
Zklidnění hlavy při bolest
Kopretina řimbaba ulevuje při bolestech hlavy včetně migrén, podporuje relaxaci, přispívá k pocitu „čisté hlavy“.
 
Celkové zklidnění organismu, uvolnění, relaxace
Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění a relaxaci, podporuje zdravý spánek.
 
Tlumení projevů menstruační cyklu, menopauzy a hormonální rovnováhy
Řimbaba usnadňuje průběh menstruačního cyklu a nástupu menopauzy. Tlumí nepříjemné průvodní projevy těchto fyziologických procesů v ženském organismu a přispívá tím k udržování dobrého psychického stavu. Pomáhá udržovat normální produkci hormonů.
 
Posílené organismu, příznivý vliv na klouby
Řimbaba pomáhá znovu nabýt dobrý mentální i fyzický stav. Zázvor působí blahodárně na cévy a srdce, dodává energii a vitalitu, podporuje odolnost proti únavě. Vrba pomáhá udržovat mentální i fyzický komfort, přispívá k udržování dobrého stavu a správné funkce kloubů.
 
Zmírňování potíží při cestování
Zázvor tlumí nevolnosti, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem.
 
Posílení obranyschopnosti, posílení dýchacího systému
Zázvor podporuje imunitní systém, působí jako účinný antioxidant. Příznivě působí na stav a funkci dýchacího traktu. Pomáhá udržovat optimální aktivitu imunitního systému v dýchacím traktu, podporuje sekreci jeho sliznic, ulehčuje dýchání.
 
Podpora trávicích funkcí, udržování normální glykémie
Zázvor stimuluje trávení, pomáhá udržovat správnou funkci trávicího traktu. Přispívá k udržování normální hladiny krevního cukru.
 
Složení MigrenOut
Mikrokrystalická celulóza, kolagenní hydrolyzát (plnidlo), zázvor lékařský extrakt z natě, vrba bílá extrakt z kůry, pivoňka lékařské extrakt z květu, kopratina řimbaba extrakt z natě, stearát hořečnatý (protispékavá látka).
 
Výše uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou závislé na řadě faktorů. Výrobek je doplňkem stravy, v žádném případě nenahrazuje léky. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného použití výrobku.

 

Tyto informace nebyly schváleny společností O.K.G., s.r.o., nejedná se o oficiální materiál společnosti.
 Zdravý život - Monika  © 2016